ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ПОРАДИ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ФАХІВЦІВ ДЛЯ БАТЬКІВ

/Files/images/dbc4c2c7eea1ffa5a0fdda1031cb95c1.jpg

Хорошими батьками не народжуються, ними стають після довгих випробувань, помилок і розчарувань. Характер дитини формується дуже рано. Звісно, велике значення в цьому процесі мають спадковість та індивідуальні особливості. Але й роль батьків применшувати не можна. То як же стають хорошими батьками?
* Якомога частіше спілкуйтеся з дитиною. Слухаючи її розмовляючи з нею, як із дорослим, навчите правильно вести розмову. Не забувайте похвалити її. Важливо, щоб діти знали, у вас є на це час. Будьте уважними і терплячими слухачами, аби дитина довіряла вам і в майбутньому.
* Будьте послідовними. Дітям подобається передбачуваність. Так, режим дня дає їм відчуття порядку й безпеки. Чіткі правила дозволяють уникати конфліктів і покарань. Пояснюйте дитині, чому треба поводитися саме так, а не інакше.
* Проявляйте свою любов. Емоційна відкритість у вихованні навіть важливіша за послідовність. Коли дитина знає, що батьки її люблять, їй не так страшно буде, якщо навіть розсердитеся. Намагайтеся частіше хвалити дитину.
* Учіться знаходити правильні рішення. А для цього треба знати про можливості й здібності дитини в конкретному віці.
* Залиште собі право на перепочинок. Щоб знову відчути себе хорошим батьком чи матір’ю, необхідно лише трохи відпочити. Просто скажіть: «Зараз я стомився і хочу лягти». Будьте певні - дитина вас зрозуміє.