/Files/images/dnz_458/метод каб.JPG

Педагоги закладу беруть активну участь у щорічній обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій і неодноразово нагороджувались дипломами та грамотами:

- 2006 рік: досвід роботи з питання «Укріплення здоров’я дітей нетрадиційними методами», Диплом І ступеня;

2008 рік: посібник "Розвиток індивідуальних особливостей дітей через розвиваюче навчання", автор: О.В.Головатюк, вихователь логопедичної групи, Диплом ІІ ступеню;

- 2009 рік: посібник «Формування у дітей свідомого ставлення до свого здоров’я», автор: І.О. Христоєва, вихователь логопедичної групи, Диплом ІІ ступеню;

- 2010 рік: було представлено чотири наробки педагогів закладу: «Розумовий розвиток дітей дошкільного віку через дослідно – пошукову діяльність у природі» Рижкової О.Ю., «Использование психогимнастики и игровых приемов в процессе формирования эмоционально-экспрессивной лексики у детей с общим недоразвитием речи» Зайченко Г.Д., «Розвиток творчих здібностей дітей через нетрадиційні види образотворчої діяльності» Коплік С.П., «Розвиток зорово – просторових уявлень у дітей – логопатів» Бражник Н.П.

- 2011 рік: посібник «Формування національної свідомості дошкільників засобами етнопедагогіки», автори: О.В.Головатюк, вихователь-методист, Г.А. Нагорна, вихователь, Усова І.О., вихователь логопедичної групи, Диплом ІІ ступеню;

- 2012 рік: посібник «Виховання соціальної компетентності дошкільників шляхом введення їх у світ прав та обов’язків», автори: Н.Г.Бойко, завідувач, О.В.Головатюк, вихователь-методист, Н.В.Табашник, вихователь, Диплом ІІ ступеню.

- 2014 рік: посібник "Розвиток зорово-просторових уявлень у дітей з особливостями психофізичного розвитку", автор: Н.П.Богула, вчитель-логопед, Диплом ІІІ ступеню.

- 2018 рік: на обласному фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують" учителі-логопеди Переберіна І.А. та Винокурова Є.М. за роботу "Сенсорно-інтегративна логотерапія з дошкільниками, що мають порушення мовлення" були нагороджені Дипломами ІІІ ступеня.

- 2020 рік: на районному конкурсі "Молода людина року" в номінації "громадська діяльнвсть" стала переможцем вчителька-логопед Винокурова Є.М.