ПРОГРАМА РОЗВИТКУ

(ЯСЛА-САДОК) № 458 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

У сучасному суспільстві проблема збереження й укріплення здоров'я дітей є як ніколи раніше актуальною. Це пояснюється тим, що до них висуваються досить високі вимоги, відповідати яким можуть тільки здорові діти. А здоров'я – це не тільки відсутність будь-яких захворювань, але й гармонійна нервово-психічна працездатність, це стан повного фізичного, духовного, розумового й соціального благополуччя, динамічної рівноваги організму та його функцій з оточуючим середовищем. Тому одним із завдань закладу дошкільної освіти є забезпечення кваліфікованої турботи про зміцнення і збереження фізичного і психічного здоров'я дітей, а також актуальним є завдання навчити самих дітей піклуватися про власне здоров'я.

спорт

МЕТА ПРОГРАМИ, ЇЇ ЗАВДАННЯ

Мета програми: забезпечення умов для цілісного розвитку здорової особистості дитини.

Завдання програми:

1.Розвиток природних нахилів та здібностей дитини.
2. Пошук оптимальних шляхів розвитку особистості.
3. Збагачення інтелектуального потенціалу кожної особистості.
4. Здійснення психолого-педагогічної допомоги дитині в становленні її особистості, соціалізації, життєвому самовизначенні.
5. Забезпечення розвитку та формування особистості, відновлення психофізичного здоров'я, соціально-психологічної реабілітації й адаптації дитини.
6. Формування у дітей валеологічного світогляду та мотивації щодо здорового способу життя.
Модель "Школи сприяння здоров'ю"
  • Моніторинг стану здоров'я вихованців (на основі медико-психологічних досліджень)
  • Організація профілактично-оздоровлювальної роботи в дошкільному закладі.
  • Організація родинного виховання як важливої ланки формування здорового способу життя.
  • Проведення масових акцій, заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя.
  • Участь у районних та міських проектах, спрямованих на формування здорового способу життя.